Pokal Bleda 2022, 16.7.2022

Na Pokljuki so se v organizaciji KK Bled na krožni dirki za Pokal Bleda pomerile amaterske kategorije.
Na biatlonski trasi na Rudnem polju se je pomerilo 67 tekmovalk in tekmovalcev, ki so imeli za kolesarjenje odlične pogoje,
20 stopinj Celzija in rahlo oblačno vreme. Amaterji in kategorije master A, B, C in D so se pomerile na 47,7 km dolgi trasi,
kategorije master E, F, G, H, I in ženske pa na trasi dolžine 31,8 km.
Prvi trije po kategorijah:
V kategoriji Ženske A je prvo mesto osvojila Martina Erjavec (KD OBALA), druga je bila Ema Pirš (TURBO M) in tretja Maja Zajec (ŠD BAM.BI).
V kategoriji Ženske D je bila najhitrejša Ivica Rakoš (ŠD TURBO M), druga je bila Dragica Habjan (ŠD KOLOKA).
V kategoriji Master H je prvo mesto osvojil Franci Brancelj (ŠD TURBO M), drugi je bil Danijel Vehar (KD BRDA DOBROVO) in tretji Boris Fabjan (IZVIR VIPAVA).
Slike in tekst: prijavim.se