V soboto je potekala že 48. izvedba Vzpona za pokal Občine Kobarid, ki je štela za Pokal Slovenije za kategorije amaterji, ženske in master.
Na sončno in toplo soboto je na dirki nastopilo preko 100 kolesarjev iz Slovenije in tujine, ki so se pomerili na 8,6 kilometrski razdalji s startom v Kobaridu. Trasa je potekala mimo Napoleonovega mostu, kjer je bil leteči štart, preko Drežnice do korita nad Drežniškimi Ravnami. Višinska razlika je bila 600 metrov.
Zapisal: Slavko
Vzpon na Drežniške Ravne je bil zadnja dirka v sezoni, ki šteje za Pokal Slovenije. Z osvojenim tretjim mestom sem si tudi zagotovil končno tretje mesto v skupni razvrstivi v pokalu.
Vesel.
Malo manj pa vesel, ker se bo zopet še eno leto kmalu okrog obrnilo in se mi vsedlo na, malo od teže let že upognjen hrbet.
Ampak tega se ne da spremeniti, zatorej veselo naprej, dokler je še mirnega, če ne že ravno čistega, zraka kej.
Prvi trije po kategorijah:
V kategoriji Master H je bil najhitrejši Borislav Skubic (KD TIM VITA), drugo mesto je osvojil Marjan Čuden (TEAM BTS COMPANY) ter tretje Slavko Colnarič (ŠD TURBO M).
V kategoriji Ženske D je bila najhitrejša Ivica Rakoš (ŠD TURBO M), druga je bila Dragica Habjan (KOLOKAR).
Čestitke vsem našim!!!







