26. kolesarska dirka VIPAVA – NANOS, 11.9.2021

Na letošnjem vzponu Vipava Nanos se je pomerilo 155 tekmovalcev. Tekmovalci so se na vzponu, dolgem 15 km, pomerili v prijetnih vremenskih razmerah. Prva dva kilometra je bilo zaprte vožnje, leteči štart je bil v Vrhpolju. Cilj je bil pri Turistični kmetiji Abram, kolesarji pa so morali premagati 825 višinskih metrov.
Prvi trije po kategorijah:V kategoriji Master C je zmagal Dean Bratuš (TUŠ T.E.A.M.), drugi je bil Iztok Dogša (GANESHA TEAM) in tretji Jernej Stibilj (ŠD TURBO M).
V kategoriji Master H je prvo mesto osvojil Tone Klemenc, drugi je bil Milivoj Papič (ŠD TURBO M) in tretji Anton Kozjek (BAM.BI).
V kategoriji Ženske D je prvo mesto osvojila Jožica Anžel (ŠD BAM.BI), druga je bila Ivica Rakoš (ŠD TURBO M) in tretja Tina Ušeničnik (BAM.BI).
Čestitke vsem nastopajočim. Bravo ŠD Turbo M.
slike in tekst: prijavim.se