Juriš na Konjiško goro, 25.05.2008

Rezultati po mestih:

Amater A 1993 - 1989
 Priimek in imeKlubČasZaostanek
1.EGERLIČ NEJCCELJE0:19:16,7500:00
2.ŠTEFANE PRIMOŽROGLA0:20:35,5900:00
3.NARALOČNIK MATICCELJE0:21:36,3000:00
Amater B 1988 - 1984
 Priimek in imeKlubČasZaostanek
1.PORENTA PRIMOŽBAMBI0:18:59,6300:00
2.Šilak JernejTurbom M0:19:54,1600:00
3.FIJAVŽ MATEJROGLA0:19:54,3700:00
Amater C 1983 - 1979
 Priimek in imeKlubČasZaostanek
1.HOLCMAN MIHAELENERGIJA VELENJE0:20:52,3800:00
2.DEGIAMPIETRO MARKOROGLA0:21:05,2300:00
3.KOLAR TOMAŽCELJE0:21:14,9400:00
4.Zajc RobertTurbom M0:21:58,5900:00
Dečki 1994 in mlajši
 Priimek in imeKlubČasZaostanek
1.ŽIGART KRISTJANROGLA0:57:19,4400:00
Master A 1978 - 1974
 Priimek in imeKlubČasZaostanek
1.TEKAVEC GREGORENERGIJA VELENJE0:18:00,5000:00
2.PREŠEREN JANIB.V.G GULČ - BTS COMPANY0:20:49,3400:00
3.LESKOVAR ANDREJROGLA0:24:02,1600:00
Master B 1973 - 1969
 Priimek in imeKlubČasZaostanek
1.ALIČ SIMONBRDA DOBROVO0:20:06,8900:00
2.Osojnik BorutTurbom M0:21:46,5500:00
3.GAJSER LEONMOJ TRENER0:21:46,6300:00
Master C 1968 - 1964
 Priimek in imeKlubČasZaostanek
1.BAUMAN ROBERTBRDA DOBROVO0:21:22,3600:00
2.STRNAD SIMONBRDA DOBROVO0:21:22,4700:00
3.DANEVČIČ MARKOBRDA DOBROVO0:22:47,1600:00
10.Mesojedec MatjažTurbom M0:27:45,5000:00
Master D 1963 - 1959
 Priimek in imeKlubČasZaostanek
1.ŠTEFANE SREČKO0:22:44,8100:00
2.Detiček EdoTurbom M0:23:41,7200:00
3.ROŽIČ DARKO0:24:22,0600:00
8.Francelj AndrejTurbom M0:26:38,6700:00
Master E 1958 - 1954
 Priimek in imeKlubČasZaostanek
1.SLAK BOŠTJANBRDA DOBROVO0:22:44,3300:00
2.CAR LJUBOROGLA0:23:03,3900:00
3.Skubic BorislavTurbom M0:23:29,2700:00
5.Rakoš DragoTurbom M0:24:46,0600:00
Master F 1949 - 1953
 Priimek in imeKlubČasZaostanek
1.LAZIĆ OBRADENERGIJA VELENJE0:25:27,1700:00
2.TEŠANOVIĆ SPASOJEENERGIJA VELENJE0:26:14,4700:00
3.MIKULIN ZVEZDANBRDA DOBROVO0:28:05,8300:00
Master G 1948 - 1944
 Priimek in imeKlubČasZaostanek
1.CIGOJ ZORKOBRDA DOBROVO0:24:21,1700:00
2.STRAŠEK PETERBIKE EK HALOZE 20020:24:45,7800:00
3.Lampe BojanTurbom M0:25:01,0500:00
Master H 1943 - 1939
 Priimek in imeKlubČasZaostanek
1.HAFNER JOŽEBRDA DOBROVO0:27:06,5900:00
2.HVALA IVANBRDA DOBROVO0:28:50,0000:00
3.RAZBORŠEK HERMANBIKE EK HALOZE 20020:30:16,1900:00
Master I 1938 in starejši
 Priimek in imeKlubČasZaostanek
1.BRAJEN ACOROGLA0:31:37,9700:00
2.UČANJŠEK EDVARDSOKOL TIVOLI0:33:16,8300:00
Ženske A 1969 in mlajše
 Priimek in imeKlubČasZaostanek
1.Žabjek SimonaTurbom M0:25:07,1300:00
2.Misja IrenaTurbom M0:35:24,7800:00
Ženske B 1968 in starejše
 Priimek in imeKlubČasZaostanek
1.OBLAK MOJCAPOSTOJNA0:27:48,6700:00
2.Rakoš IviTurbom M0:28:21,3600:00
3.VERŠIČ NATALIJABIKE EK HALOZE 20020:29:51,8800:00

Nazaj na seznam dogodkov